• +420 777 057 761
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další vlna podvržených emailů - Po prozkoumání vaší zprávy jsme zjistili, že jste za rok 2019 nezaplatili daň ...

Popis problému: Další vlna podvržených emailů - Po prozkoumání vaší zprávy jsme zjistili, že jste za rok 2019 nezaplatili daň ...

Email smažte a nezabývejte se s ním!!!!!

!!! Pokud si nejste jistí přílohou, která Vám dojde do vaší emailové schránky, přílohu ověřte na stránkách VIRUSTOTAL.COM !!!

Podvodný email dostanete v podobném znění jako je například toto

Dobrý den,

Po prozkoumání vaší zprávy jsme zjistili, že jste za rok 2019 nezaplatili daň z příjmu právnických osob. Číslo vašeho případu je # CZ79180GyKcjQWYQz82. K vyřešení této pohledávky je třeba zaplatit daň + pokutu ve výši 13 751,00 Kč nejpozději do 10/02/2020. Přikládáme dokument s podrobnějšími informacemi o tomto případě pro vaši potřebu. Pokud jste již zaplatili pokutu za tuto pohledávku, okamžitě nám to nahlaste, abychom to mohli potvrdit.

 

S úctou,Alexandra Čonkov

V příloze je ještě soubor PDF. 

Řešení problému: Další vlna podvržených emailů - Po prozkoumání vaší zprávy jsme zjistili, že jste za rok 2019 nezaplatili daň ...

Přílohu nestahujte. U mě mi to stejně antivir nedovolil. Buď bude v příloze příkaz k úhradě - číslo účtu atp. nebo Vás to pro zobrazení pdf bude nutit stáhnout další nástroj a to bude vir.

Email smažte a nezabývejte se s ním!!!!!

Přikládám co zařve např. antivir AVAST