• +420 777 057 761
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Email od: neodpovidat@seznam.cz. Jak vypnout opakovanou událost v kalendáři SEZNAM?

Popis problému: Email od: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Jak vypnout opakovanou událost v kalendáři SEZNAM?

V Covidové době měly naše děti vedené kroužky on-line na platformě TEAMS. Po té, co kroužky skončily nám stále do emailu každý týden přichází oznámení o konání kroužku. Email přichází z adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Organizace, která kroužky vedla tvrdí, že má všechna oznámení vypnutá. Kde tedy můžu tyto automatická upozornění vypnout?

Řešení problému: Email od: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Jak vypnout opakovanou událost v kalendáři SEZNAM?

Z toho co uvádíte to vypadá, že máte naplánovanou událost ve vašem kalendáři na emailovém rozhraní seznam.cz. Je více než pravděpodobné, že používáte emailovou adresu ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pravděpodobně došlo k tomu, že při prvním pozvání na on-line kroužek, jste proklikli odkaz a automaticky se Vám do Vašeho kalendáře naplánovala událost (kroužek) na každý další týden.

Postupujte podle následujícího obrázkového návodu a pravidelnou událost ve vašem seznam kalendáři smažte. Pokud Vám náš článek pomohl vyřešit problém, můžete jej sdílet na facebooku pro své přátele. Odkaz najdete pod článkem:-)