• +420 777 057 761
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bezdrátová klávesnice DELL problém KM5221W - píše sama, opakuje sama písmenka a DEL a BACKSPACE

Popis problému: Bezdrátová klávesnice DELL problém KM5221W (KM 5221W) - píše sama, opakuje sama písmenka a DEL a BACKSPACE

ENGLISH: Wireless keyboard DELL problem KM5221W - writes itself, repeats the letters and DEL and BACKSPACE

Po koupi bezdrátové klávesnice DELL KM5221W - KM 5221 W - se mi občas dějí na počítači divné věci. Občas se stane, že se začne samo psát vybrané písmenko. Ve většině případů jde o klávesu C. Někdy se stalo, že mi naopak písmenka začala z textu mizet. Samovolně se stiskla klávesa BACKSPACE nebo DELETE. Bohužel se tento problém děje dost nahodile. Je to třeba jednou za týden nebo jednou za čtrnáct dní.

 

Řešení problému: Bezdrátová klávesnice DELL problém KM5221W (KM 5221W) - píše sama, opakuje sama písmenka a DEL a BACKSPACE

Uvedené problémy jsme opravdu na inkriminované klávesnici zpozorovali. Oslovili jsme několik dalších zákazníků, kteří klávesnici u nás zakoupili a ty nám potvrdili, že podobný typ závady také zaznamenali. Asi by se nejednalo o tak velký problém. Pokud klávesnice napíše pár písmen, horší je, že se stalo jednomu zákazníkovi, že se opakovaně samovolně aktivovala klávesa DELETE. V ten moment zakazník zrovna klikal na zástupce na ploše a zástupce to smazalo. Zástupce jsme obnovili z koše. Bohužel hrozí větší nebezpečení. Pokud by se delete aktivoval zrovna při kliknutí na soubor, prostě by to soubor smazalo bez toho, aniž byste něco postřehli.

V tomto směru nám to přijde jako velice nebezpečné chování. Bohužel, údaje máme zatím pouze od pěti zákazníků, proto Vás chceme touto cestou poprosit: Pokud máte nějaké podobné zkušenosti s uvedenou klávesnicí - dejte nám vědět (uveďte nám i slovní popis vašeho problému). Pomůžete tím případně odhalit možnou chybu. Záhadné chování se projevovalo i u klávesnice, kde byl stažený a instalovaný nejnovější firmware pro klávesnici.

Účelem článku není vrhnout na značku DELL špatnou recenzi, ale zjistit - jestli se jedná o výskyt pár vadných kusů nebo jestli jde o systémovou chybu např. softwaru, či hardware klávesových klapek. Produkty DELL nadále považujeme za nejvyšší možnou kvalitu při prodeji serverů, notebooků a dalších komponent!

Děkujeme za Vaši zpětnou reakci. Vaše zprávy pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo využijte formulář pod článkem.

Na klávesnici se špatně hledá štítek s označením modelu, proto přikládáme foto klávesnice.

 

Využijte náš formulář pro sdělení problémů:

Vyplňte požadované pole / Please fill the required field.
Vyplňte požadované pole / Please fill the required field.
Vyplňte požadované pole / Please fill the required field.